262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Teafűtartó ládika

1458. Teafűtartó ládika

Kína, 19. sz., gazdagon díszített, aranyozott, teljes felületén lakkfestett fa, belsejében ón teatartó tégelyekkel (mindkettő sérült), 1 db kulccsal, kis sérülésekkel

13*21*14 cm