262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szelence

1285. Szelence

19. sz. vége, 935 ezrelékes belül aranyozott sterling ezüst, bécsi behozatali jellel ellátva, 377-es fazonszámmal, vésett és királykék beágyazott zománc díszítéssel

41,7 g; d: 5,4 cm