262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Teás - kávés kanna készlet

1361. Teás - kávés kanna készlet

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lisz Hugó és 1 db kiöntőn Polgár Kálmán mesterjegy, bordázott, hólyagolt díszítésű testek és tálca, faragott fa fülekkel, kis hibával, össz.: 5 db

bruttó: 5178 g; m: 17-22 cm, tálca: 60*47 cm