262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco gyűrű

1207. Art deco gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, Kahane József mesterjegy, alliance stílusban, ékszer foglalatban 3 db régi csiszolású és 2 db achtkant gyémánt cca. 0,55 ct (R1, TCr-Cr, SI1), kis sérüléssel, 57-es méret

2,7 g