262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1274. Fülbevaló pár

20. sz. második fele (?), 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany akasztó, áttört ezüsttel lemezelt kerek fej közepén 2 db nagyobb és további 2 db kisebb gyémánt cca. 0,64 ct (R1, Cr, VVS-P1), és koszorúban 16 db achtkant csiszolású gyémánt ékítés, kis sérüléssel

4,5 g