262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Úti ostyatartó

1307. Úti ostyatartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bittner János mesterjegy, préselt lemez, belső rész aranyozva, vésett IHS monogrammal, gyöngysor motívummal

143,6 g; d: 11,7 cm