262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztali tükör

1350. Asztali tükör

Bécs, 1865, 13 latos antik ezüst keret, Thomas Scheidl mesterjegy, fa hátlappal és kitámasztóval, léptető hiányzik, tükörlap pótolt, kis sérüléssel, (Neuwirth 2002. P 2301)

bruttó: 1796 g; 43*41 cm