262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1292. Fülbevaló pár

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, közepén üvegre nyomtatott és felületén festett női portré, grízgyöngy koszorúkkal, 2 db gyöngy csüngővel, javított

bruttó: 9,9 g; h: 3,5 cm