1214. Női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, 1999-2005 közötti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, háromszínű ötvözetű arany szíj, csat, indexes lap, quartz szerkezettel, működőképes
bruttó: 20,4 g; h: 17,5 cm