262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Női karóra

1214. Női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 1999-2005 közötti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, háromszínű ötvözetű arany szíj, csat, indexes lap, quartz szerkezettel, működőképes

bruttó: 20,4 g; h: 17,5 cm