1335. Díszpohár
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, 1867 első felében használt készletjellel, hivatali adóbélyeggel és "IW" mesterjeggyel, préselt test barokkos díszítéssel, talpon forrasztással, kis sérülésekkel
168 g; m: 14,2 cm