262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszpohár

1335. Díszpohár

19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, 1867 első felében használt készletjellel, hivatali adóbélyeggel és "IW" mesterjeggyel, préselt test barokkos díszítéssel, talpon forrasztással, kis sérülésekkel

168 g; m: 14,2 cm