262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cukordoboz

1368. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth József mesterjegy, belül aranyozva

183,1 g; 10*11*9 cm