262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Duplafedeles női függőóra

1122. Duplafedeles női függőóra

Svájc, 19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok és szerkezettakaró, szerkezet Lépine á Genéve jelzettel, római számos, zománcozott számlap, tokszám: 12118, külső fedlapok vörös-kék zománccal fedve, 49 db gyémánttal, souvenir felirattal díszítve, kulcs nélkül, működőképes, sérült

bruttó: 21,5 g; d: 30 mm