1481. Dísztál
Delft, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján és Pekár Imre felirata: "Hubrecht Broner ? Delft 1679 Pekár Imre 1895 Hanover", hajszálrepedt
d: 34,5 cm