1308. Gyertyatartó pár
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, széles, kerek talpak, hengerelt palmettás díszszegéllyel, rózsakoszorús osztógyűrűkkel, kis sérüléssel, (Neuwirth 2002. P 1561)
706 g; m: 28 cm