262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó pár

1308. Gyertyatartó pár

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, széles, kerek talpak, hengerelt palmettás díszszegéllyel, rózsakoszorús osztógyűrűkkel, kis sérüléssel, (Neuwirth 2002. P 1561)

706 g; m: 28 cm