1192. Szecessziós gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "GL" mesterjegy, antikolt ezüst foglalatban 3 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,35 ct (R1, Cr-TCa, VVSI-P2) és 6 db achtkant csiszolású gyémánt, kis sérüléssel, 54-es méret
3,6 g