262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cigarettatárca

1185. Cigarettatárca

1920 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, art deco fazon, 9 k arany, "HI" mesterjegy, síkban hajlított lemezek, gilosált felülettel, ovális ovális csiszolású szintetikus rubin nyitógombbal

118 g; 9,2*7,8*1 cm