262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Buton fülbevaló pár

1277. Buton fülbevaló pár

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "VL" mesterjegy, 2 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,1 ct (M1, W, VSI2) és 2 db apró régi csiszolású gyémánttal ékítve

1,6 g