262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Úti ostyatartó

1306. Úti ostyatartó

Európa, 19. sz. vége, préselt és aranyozott fém, barokk stílusú, zsanérral nyíló fedlapon vésett IHS monogrammal, kereszttel és a szegekkel

d: 9 cm