262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fedeles díszdoboz

1446. Fedeles díszdoboz

német, Schierholz, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: gyári pecsét, fedele restaurált

8,5*23 cm