262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kaspó

1487. Kaspó

Schütz Cilli, 1880 körül, mázas fajansz, jelzett az alján: masszába nyomott: Schütz Cilli, restaurált

m: 21 cm; d: 39 cm