262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó

1333. Gyertyatartó

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka & Schöne mesterjegy, öntött, neobarokk, áttört, nehezékkel ellátott talpazat puttóval és levélindás szárakkal

bruttó: 1026 g; m: 26,5 cm