262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Női függőóra

1118. Női függőóra

francia, 20. sz. eleje, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany királykék zománccal ékítve, 19 db apró gyémánttal és 4 db gyönggyel, óra jelzet: RONDINE, zománcozott számlap és zománcozott, aranyozott virágkoszorús hátlap, működik, tűszerelékes brossal, apró kő sérülésekkel

bruttó: 27 g; h: 10,5 cm; óra d: 25 mm