1234. Gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, Paul Bram egyedi, jelzett ékszer, virág fazonban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca, 0,15 ct (M1, TCr, VVSI2) és 14 db apró achtkant gyémánt ékítés, 53-as méret
4,8 g