262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyerekcsörgő - bohóc és csibe

1376. Gyerekcsörgő - bohóc és csibe

egyiken: Pest, 1867-1936 közötti elkopott fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kaucsuk nyéllel, másikon: Pest, 20. sz. eleje, 925 ezrelékes ezüst, 1999 utáni behozatali fémjellel ellátva, kis sérülésekkel

bruttó: 59 g, h: 11,5 és 17 cm