1376. Gyerekcsörgő - bohóc és csibe
egyiken: Pest, 1867-1936 közötti elkopott fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kaucsuk nyéllel, másikon: Pest, 20. sz. eleje, 925 ezrelékes ezüst, 1999 utáni behozatali fémjellel ellátva, kis sérülésekkel
bruttó: 59 g, h: 11,5 és 17 cm