262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Színházi táska

1283. Színházi táska

Pest, 19. sz. vége, 1867-1936 közötti fémjel, zárópánt és fül 800 ezrelékes ezüst, "Keszler Testvérek" mesterjegy, zárógombon ovális csiszolású citrin kő, petit-point táska tájképpel és mesealakokkal, selyem béléssel, tükörrel és pénztartóval, sérült, javított

táska: 20,5*18,5 cm