262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1228. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "GH" modern mesterjegy, karmos foglalatban mohazöld, tábla csiszolású turmalin cca. 2 ct, vállakon 2-2 db princess csiszolású gyémánt cca. 0,24 ct, 53-as méret

3,2 g