262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Váza

1448. Váza

francia, Sévres, 19. sz. vége, festett és aranyozott porcelán, sárgaréz babérfüzéres szerelék, talpán máz feletti kék jelzettel

m: 18,2 cm