262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Erdei nimfa gyermekeivel

1452. Erdei nimfa gyermekeivel

Sévres, 1758-59 masszába nyomott jellel és F évbetűvel, biszkvit porcelán, jelezve ho., restaurált

m: 35 cm