1197. Gyűrű
20. sz. első fele, alakított ékszer, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, ezüst díszében, buton foglalatban 1 db régi csiszolású fehér zafír cca. 0,25 ct és 3 db gyémánt ékítés, javításra szoruló foglalattal, 56-os méret
3,7 g