262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1197. Gyűrű

20. sz. első fele, alakított ékszer, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, ezüst díszében, buton foglalatban 1 db régi csiszolású fehér zafír cca. 0,25 ct és 3 db gyémánt ékítés, javításra szoruló foglalattal, 56-os méret

3,7 g