1314. Kehely
19. sz. első fele, tűzaranyozott, ezüstözött sárgaréz, barokk stílusú, gazdagon vésett, poncolt talp és kehely kosár, a megfeszített és az Oltáriszentségben jelenlévő Krisztus, Angyalai és hívek ábrázolásával, váza alakú szárral, kis sérüléssel
m: 22,5 cm