262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1352. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, hólyagolt, rózsás díszperemmel

917 g; 34,5*34,5 cm