262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Medál láncon (vadászékszer)

1290. Medál láncon (vadászékszer)

Italia, 20. sz. első fele, 1999 utáni behozatali fémjellel ellátva, 925 ezrelékes ezüst, kőzettel faragott nemesopál sólyomfej, 3 db tábla csiszolású smaragd, krizolit és navett csiszolású almandin gránát ékkövekkel, 2 db türkiz utánzattal díszítve

bruttó: 40 g; lánc: 55 cm, medál: 8 cm