262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Csésze pár

1374. Csésze pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, áttört kosár, levélmotívumos füllel, vésett, koronás RP tulajdonosi monogrammal, betétek nélkül, (Sonja Reisch: Katalógus J. C. Klinkosch Abb. 8., Abb. 23.)

300 g; 9,2*7 cm