1203. Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany alapon ezüst lemezelés, 4 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,8 ct (R1, TCr-Cr, VSI-P2) és 11 db apró gyémánt szem, 1 kis kő hiányzik, kis sérüléssel
3,5 g; h: 3,2 cm