262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > IWC férfi karóra

1181. IWC férfi karóra

Svájc, 1920 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, arab számos és indexes számlap, tok és szerkezet jelzett: IWC Schaffhausen, új szíjjal, működik, felhúzókorona pótolt

bruttó: 43,3 g; d: 35 mm