1338. Golyólábú pohár
Nürnberg, 18. sz. vége, antik ezüst, tűzaranyozás nyomaival, "CW" mesterjegy és városbélyegző, 3 golyó lábon alacsony hengeres palást, 3 képmező vésett, domborított portrékkal, gyümölcsfüzérekkel, sérült
72,8 g; 7,5*7 cm