262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Biedermeier karperec

1131. Biedermeier karperec

német, 19. sz. közepe, 14 k antik arany, középen tábla csiszolású gránát, 8 db apró gyönggyel, királykék zománccal fedett, emelt szalagos díszítéssel, nyelves záródással, biztosító lánc pótolt, kis sérülésekkel

15,2 g