262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Monstrancia

1316. Monstrancia

francia (?), 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, filigrán és öntött díszelemekkel, az ostyaszekrény körüli áttört 6 db palmetta lunulában francia 800 ezrelékes ezüst jel és „VF” mesterjegy, apró javítással, doboz nélkül

m: 54 cm