1316. Monstrancia
francia (?), 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, filigrán és öntött díszelemekkel, az ostyaszekrény körüli áttört 6 db palmetta lunulában francia 800 ezrelékes ezüst jel és „VF” mesterjegy, apró javítással, doboz nélkül
m: 54 cm