262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Duplafedeles női függőóra

1128. Duplafedeles női függőóra

Svájc, 19. sz. vége, pesti behozatali jellel és 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, arab számos számlap, 16710-es tokszám, 10 rubin köves cylinderes szerkezet, tok fedlapján 3 db régi csiszolású gyémánt, szerkezet javításra szorul, kis sérüléssel

bruttó: 17,4 g; d: 27 mm