262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kereszt medál láncon

1242. Kereszt medál láncon

20. sz. első fele, 1937-1966 közötti budapesti fémjel, kereszt 14 k, lánc 18 k fehérarany, medálban 11 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,57 ct (R1, TCr-TCa, VS-SI)

kereszt: 1 g; h: 2,5 cm; kockalánc: 6 g; h: 60 cm