1320. Dísztál
olasz, 19. sz. második fele, 1937 utáni budapesti fémjellel és behozatali jellel is ellátva, 800 ezrelékes antik ezüst, ovális, domborított, díszkalapált lemez, "K" betűjellel és elmosódott mesterjeggyel, vésett, poncolt képmező főúri társasággal, gyümölcsös, delfinfejes széles peremmel, fém szerelékkel
1522 g; 50,2*45 cm