262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Dísztál

1320. Dísztál

olasz, 19. sz. második fele, 1937 utáni budapesti fémjellel és behozatali jellel is ellátva, 800 ezrelékes antik ezüst, ovális, domborított, díszkalapált lemez, "K" betűjellel és elmosódott mesterjeggyel, vésett, poncolt képmező főúri társasággal, gyümölcsös, delfinfejes széles peremmel, fém szerelékkel

1522 g; 50,2*45 cm