262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tégely

1339. Tégely

Augsburg, 18. sz. vége, antik ezüst barokk test, Johann Jacob Baur mesterjegy, kis sérüléssel, (Rosenberg 3 Nr. 238.)

141 g; 9*6,3 cm