262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco gyűrű

1249. Art deco gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel ellátva, 950 ezrelékes platina, kerek középső díszében 1 db cca. 0,5 ct (M1, Cr, VVSI2), 10 db kisebb briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,3 ct (M1, W-TCr, VSI-SI2), további 8 db gyémánttal ékítve, kis sérülésekkel, 51-es méret

6,2 g