262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1275. Fülbevaló pár

Pest (?), 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany beakasztó, karmos foglalatban 2 db nagyobb cca. 1,6 ct és 2 db kisebb régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct (R1, TCr-TCa, VS-SI1), kis sérüléssel

3 g