1441. Asztali tintatartó és pecsétnyomó
Sévres, 1783, festett, aranyozott porcelán, bronz szerelékkel, üveg betétekkel, az első ember részvételével végrehajtott léghajó repülésének emlékére "21 Novembre 1783" felirattal, jelezve az alján
m: 13 cm; pecsétnyomó: 7 cm