262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztali tintatartó és pecsétnyomó

1441. Asztali tintatartó és pecsétnyomó

Sévres, 1783, festett, aranyozott porcelán, bronz szerelékkel, üveg betétekkel, az első ember részvételével végrehajtott léghajó repülésének emlékére "21 Novembre 1783" felirattal, jelezve az alján

m: 13 cm; pecsétnyomó: 7 cm