1205. Szoliter gyűrű
Bécs, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "WS" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (R1, Cr, P2), kis sérüléssel, 56-os méret
2 g