262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szoliter gyűrű

1205. Szoliter gyűrű

Bécs, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "WS" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (R1, Cr, P2), kis sérüléssel, 56-os méret

2 g