1287. Ékszerdobozka
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, "EB" mesterjegy, domborított, vésett, poncolt barokkos test, gránát és türkiz kövekkel, festett zománccal díszítve, kis sérülésekkel, 4 db gránát üveg kőutánzattal pótolt
bruttó: 55,2 g; 7,7*5,5*4 cm