1216. Mandzsettagomb pár
török (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, filigrán szálakból alakított, lecsapott sarkú téglalap fej, apró hibával
5,5 g; fej: 1,8*1,4 cm