262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár

1216. Mandzsettagomb pár

török (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, filigrán szálakból alakított, lecsapott sarkú téglalap fej, apró hibával

5,5 g; fej: 1,8*1,4 cm