1304. Örökmécses
Itália, 19. sz. második fele, antik ezüst, mesterjegy nélkül, préselt részekből összeállítva, szív profilú lánc szemekkel, angyalfejes lánctartók vas pántolással megerősítve
bruttó: 1470 g; h: 85 cm