262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Koktélgyűrű

1266. Koktélgyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k fehérarany, mandorla formában, karmos foglalatban 3 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,25 ct (M2, TCr-Cr, VVS-VSI2) és 16 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,6 ct, szűkített sín, 48-as méret

4,9 g